Lp.
|
Uczeń- klasa
|
Konkurs/zawody - lokata
|
Nauczyciel - opiekun
|
|
Konkursy humanistyczne
|
1.
|
Marcin Konefał, kl.IIIb
|
Powiatowy Konkurs „Kardynał Adam Kozłowiecki Niezwykły Człowiek, Kapłan, Misjonarz, Patriota”- II miejsce
w kategorii literackiej
|
Anastazja Antosz
|
2.
|
Angelika Maciąg, kl.IIIb
|
Finalistka Konkursu Polonistycznego Podkarpackiego Kuratora Oświaty
|
Stanisława Tęcza
|
3.
|
Kinga Maciąg, kl.VI
|
Wojewódzki Konkurs o Januszu Korczaku-
( kategoria literacka) III miejsce
|
Stanisława Tęcza
|
4.
|
Julia Fila, kl.IIIa
|
Wojewódzki Konkurs o Januszu Korczaku-
( kategoria literacka) wyróżnienie
|
Alina Pisarczyk
|
5.
|
Aleksandra Bryk, kl.III
|
Powiatowy Konkurs o życiu twórczości M. Konopnickiej- ( recytacja) III miejsce
|
Elżbieta Jagielska
|
6.
|
Hubert Drapała, kl.IV
|
Powiatowy Konkurs o życiu twórczości M. Konopnickiej- ( recytacja) III miejsce
|
Stanisława Tęcza
|
7.
|
Piotr Paluch,
kl.IIIa
|
V Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II- I miejsce
|
Alina Pisarczyk
|
8.
|
Krzysztof Ptaś,
kl.IIa
|
V Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II- III miejsce
|
Alina Pisarczyk
|
9.
|
Karolina Sasiela, kl.IV
|
V Międzygminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II- I miejsce
|
Stanisława Tęcza
|
10.
|
Viktoria Hopek, kl.IV
|
I Gminny Konkurs Czytelniczy „Prymus”- wyróżnienie
|
Stanisława Tęcza
|
11.
|
Krzysztof Ptaś,
kl.IIa
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- II miejsce
|
Alina Pisarczyk
|
12.
|
Patrycja Ofiara,
kl.Ib
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- III miejsce
|
Alina Pisarczyk
|
13.
|
Barbara Konefał, kl.IIIb
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Stanisława Tęcza
|
14.
|
Katarzyna Socha,kl.IIIb
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Stanisława Tęcza
|
15.
|
Sebastian Bąba,
kl.Ia
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Alina Pisarczyk
|
16.
|
Natalia Wojdyło,
kl.IIIa
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Alina Pisarczyk
|
17.
|
Albert Tęcza, kl.IIa
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Alina Pisarczyk
|
18.
|
Beata Ofiara,
kl.IIIb
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Stanisława Tęcza
|
19.
|
Sylwia Tereba, kl.IIa
|
V Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy –„Życie
na poczekaniu”- wyróżnienie
|
Alina Pisarczyk
|
Konkursy językowe
|
1.
|
Justyna Pacyna, kl.VI
|
I Gminny Konkurs Językowy „Master of English”- I miejsce
|
Renata Stąpor
|
2.
|
Artur Blat, kl.IIIb
|
X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych- wyróżnienie
|
Renata Stąpor
|
3.
|
Maja Sołtyska, kl.IIa
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji
i Prozy Obcojęzycznej ( język angielski)- II miejsce
|
Jolanta Serafin
|
4.
|
Angelika Maciąg, kl.IIIb
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji
i Prozy Obcojęzycznej ( język angielski)- wyróżnienie
|
Renata Stąpor
|
5.
|
Piotr Paluch, kl.IIIa
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji
i Prozy Obcojęzycznej ( język francuski)-
I miejsce
|
Irena Blat
|
6.
|
Katarzyna Róg, kl.Ib
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji
i Prozy Obcojęzycznej ( język rosyjski)-
I miejsce
|
Maria Kosiorowska
|
7.
|
Łukasz Róg, kl.IIb
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji
i Prozy Obcojęzycznej ( język rosyjski)-
II miejsce
|
Maria Kosiorowska
|
8.
|
Andrzej Kasica, kl.IIb
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji
i Prozy Obcojęzycznej ( język rosyjski)-
III miejsce
|
Maria Kosiorowska
|
9.
|
Michał Tęcza, kl.Ib
|
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS sesja zimowa 2013 język angielski- laureat ( 9. miejsce)
|
Renata Stąpor
|
|
|
Konkursy multimedialne
|
|
1.
|
Krzysztof Ptaś, kl.IIa
|
Powiatowy Konkurs „Kardynał Adam Kozłowiecki Niezwykły Człowiek, Kapłan,Misjonarz, Patriota”- II miejsce
|
Anastazja Antosz
|
2.
|
Aleksandra Gazda, kl.V
|
Wojewódzki Konkurs o Januszu Korczaku-
I miejsce
|
Izabela Stęga
|
|
Konkursy plastyczne
|
1.
|
Sylwia Zielińska, kl.IIa
|
Powiatowy Konkurs „Kardynał Adam Kozłowiecki Niezwykły Człowiek, Kapłan,Misjonarz, Patriota”- II miejsce
|
Anastazja Antosz
|
2.
|
Wojciech Mytych, kl.I
|
Powiatowy Konkurs o życiu twórczości M. Konopnickiej- I miejsce
|
Lucyna Koba
|
3.
|
Karolina Sasiela, kl.IV
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Życie w afrykańskiej wiosce”- III miejsce
|
Lucyna Koba
|
4.
|
Marta Zielińska, kl.VI
|
IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”-
III miejsce
|
Lucyna Koba
|
5.
|
Andżelika Kurpisz, kl.IIIa
|
VII edycja konkursu wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- laureatka
|
Lucyna Koba
|
6.
|
Joanna Kosiorowska,
kl.IIa
|
VII edycja konkursu wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- laureatka
|
Lucyna Koba
|
7.
|
Patrycja Czachor, kl.IIIa
|
VII edycja konkursu wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- laureatka
|
Lucyna Koba
|
8.
|
Sylwia Wilk, kl.IIa
|
VII edycja Konkursu Wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- laureatka
|
Lucyna Koba
|
9.
|
Joanna Mytych, kl.IV
|
VII edycja Konkursu Wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- laureatka
|
Lucyna Koba
|
10.
|
Barbara Ptaś, kl.IV
|
VII edycja Konkursu Wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- laureatka
|
Lucyna Koba
|
11.
|
Magdalena Matuła, kl.IV
|
VII edycja Konkursu Wojewódzkiego „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje”- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
12.
|
Angelika Maciąg, kl.IIIb
|
Etap powiatowy Konkursu „Bezpieczne wakacje 2012”- wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs na Plakat pt. „Wolni
od dymu”- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
13.
|
Sylwia Zielińska, kl.IIa
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o AIDS”- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
14.
|
Emilia Mytych, kl.IV
|
VIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
15.
|
Viktoria Hopek, kl.IV
|
VIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
16.
|
Bartłomiej Dziuba, kl.VI
|
VIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe-wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
17.
|
Mateusz Jamróz, kl.IIIa
|
VIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe- II miejsce
|
Anastazja Antosz
|
18.
|
Patrycja Czachor,Mariola Kobylarz, kl.IIIa
|
VIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe- wyróżnienie
|
Anastazja Antosz
|
19.
|
Kamila Wrońska, kl.I
|
XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”-nagroda
|
Lucyna Koba
|
20.
|
Sylwia Wilk, kl.IIa
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy
i Poezji Obcojęzycznej - I miejsce
|
Lucyna Koba
|
21.
|
Sylwia Zielińska, kl.IIa
|
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy
i Poezji Obcojęzycznej - II miejsce
|
Lucyna Koba
|
22.
|
Kinga Kobylarz, kl.VI
|
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
23.
|
Kinga Maciąg, kl.VI
|
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”- III miejsce
|
Lucyna Koba
|
24.
|
Agnieszka Kurpisz, kl.VI
|
Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”- III miejsce
|
Lucyna Koba
|
25.
|
Barbara Ptaś,kl.IV
|
Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
26.
|
Beata Ofiara,
kl.IIIb
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Podkarpacka Tęcza”- „Młodzieńcze Podkarpacie”-wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
27.
|
Artur Blat,
kl.IIIb
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Podkarpacka Tęcza”- „Młodzieńcze Podkarpacie”-wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
28.
|
Justyna Matuła,
kl.IIIa
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Podkarpacka Tęcza”- „Młodzieńcze Podkarpacie”-wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
29.
|
Jakub Baran,
kl.I
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kwiatek dla Babci i Dziadka”- nagroda
|
Lucyna Koba
|
30.
|
Wojciech Mytych, kl.I
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój ekologiczny świat. W świecie pszczół”- nagroda
|
Lucyna Koba
|
31.
|
Weronika Bieleń, kl.IV
|
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zdrowy styl życia. Korzyści z pracy pszczół”- nagroda
|
Lucyna Koba
|
32.
|
Barbara Ptaś, kl.IV
|
Wiatraki 2013 – plener malarski w Wiślicy- nagroda
|
Lucyna Koba
|
33.
|
Joanna Kosiorowska
|
Wiatraki 2013 – plener malarski w Wiślicy- nagroda
|
Lucyna Koba
|
34.
|
Sylwia Zielińska, kl.IIa, Sabina Białek , kl.IIa, Sylwia Wilk, kl.IIa, Joanna Mytych, kl.IV, Edyta Halat, kl.IV, Karolina Sasiela, kl.IV
|
Wiatraki 2013 – plener malarski w Wiślicy- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
35.
|
Agnieszka Kurpisz, kl.VI
|
Powiatowy X Jubileuszowy Konkurs Plastyczny „Lasy Państwowe zapraszamy”- I miejsce
w kategorii grafika kl.VI
|
Lucyna Koba
|
36.
|
Weronika Bieleń, kl.IV
|
Powiatowy X Jubileuszowy Konkurs Plastyczny „Lasy Państwowe zapraszamy”- I miejsce
w kategorii grafika kl.IV
|
Lucyna Koba
|
37.
|
Barbara Ptaś, kl.IV
|
Powiatowy X Jubileuszowy Konkurs Plastyczny „Lasy Państwowe zapraszamy”- III miejsce
w kategorii malarskiej
|
Lucyna Koba
|
38.
|
Wiktoria Cholewa, kl.I
|
Wojewódzki konkurs plastyczny „Bądź zdrowa mamo! Zbadaj się !” - wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
|
Konkursy matematyczno-przyrodnicze
|
1.
|
Dawid Konsur, kl.IIIb
|
Finalista Konkursu Geograficznego Podkarpackiego Kuratora Oświaty
|
Krystyna Mroczka
|
2.
|
Dorota Wilk, kl.IIIa
|
VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody na terenie Powiatu Kolbuszowskiego- III miejsce
|
Dorota Chorzępa
|
3.
|
Joanna Mytych, kl.IV
|
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS sesja zimowa 2013 matematyka- laureatka ( 9.miejsce)
|
Justyna Mytych
|
4.
|
Natalia Wojdyło, kl.IIIa
|
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS sesja zimowa 2013 fizyka- laureatka ( 10.miejsce)
|
Renata Kłosowska
|
5.
|
Artur Blat, kl. IIIb
|
Finalista Konkursu Chemicznego Podkarpackiego Kuratora Oświaty
|
Dorota Chorzępa
|
6.
|
Andżelika Kurpisz, Natalia Wojdyło, Piotr Paluch, kl.IIIa
|
XII Powiatowy Konkurs „Omnibus Gimnazjum”- IV miejsce
|
Barbara Drapała
|
7.
|
Natalia Wojdyło, Piotr Paluch, kl.IIIa
|
III Powiatowy Konkurs Fizyczny „O złote jabłko Newtona”- III miejsce
|
Renata Kłosowska
|
8.
|
Artur Blat, Angelika Maciąg, kl.IIIb
|
I Powiatowy Konkurs Biologiczno- Ekologiczny – III miejsce
|
Dorota Chorzępa
|
9.
|
Artur Blat, kl.IIIb, Łukasz Róg, kl.IIb
|
IV Powiatowy Konkurs Chemiczny „Chemią za pan brat” – I miejsce
|
Dorota Chorzępa
|
10.
|
Joanna Mytych, kl.IV
|
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie
|
Justyna Mytych
|
11.
|
Zuzanna Halat, kl.Ia
|
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- wyróżnienie
|
Justyna Mytych
|
|
Konkursy muzyczne
|
1.
|
Zespół wokalny z klas IV-VI
|
XI Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno-Religijnej – III miejsce
|
Barbara Rząsa
|
2.
|
Jakub Wawrzonek, k.III
|
VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię”- I miejsce
|
Elżbieta Jagielska
|
3.
|
Kinga Jagoda, kl.II
|
VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię”- wyróżnienie
|
Barbara Kulig
|
4.
|
Barbara Ptaś, kl.IV
|
VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię” -I miejsce
|
Barbara Rząsa
|
5.
|
Zespół kl.III SP
|
VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię”- II miejsce
|
Elżbieta Jagielska
|
6.
|
Zespół kl.I SP
|
VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię”- wyróżnienie
|
Lucyna Koba
|
7.
|
Zespół kl.IV-VI
|
VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię”- III miejsce
|
Barbara Rząsa
|