Lp.
|
Zawodnik/ drużyna
|
Nazwa zawodów sportowych- wynik
|
Trener
|
1.
|
Zuzanna Halat, kl.IIa
|
Zawody Powiatowe LA– bieg na 300 m-
I miejsce
|
Halina Puzio
|
2.
|
Karolina Wawrzonek, kl.IIIa
|
Zawody Powiatowe LA- skok w dal- I miejsce
|
Halina Puzio
|
3.
|
Magdalena Białek, k.IIa
|
Zawody Powiatowe LA-bieg na 100 m-
II miejsce
|
Halina Puzio
|
4.
|
Katarzyna Róg, kl.IIb
|
Zawody Powiatowe LA- skok w dal- II miejsce
|
Halina Puzio
|
5.
|
Justyna Pacyna, kl.Ia
|
Zawody Powiatowe LA- rzut piłeczką palantową –IV miejsce
|
Halina Puzio
|
6.
|
Martyna Halat, kl.V
|
Zawody Powiatowe LA- rzut piłeczką palantową –II miejsce
|
Halina Puzio
|
7.
|
Lidia Halat, kl.V
|
Zawody Powiatowe LA- rzut piłeczką palantową –IV miejsce
|
Halina Puzio
|
8.
|
Aleksandra Rząsa, kl.V
|
Zawody Powiatowe LA- rzut piłeczką palantową –V miejsce
|
Halina Puzio
|
9.
|
Aleksandra Gazda, kl.VI
|
Zawody Powiatowe LA- rzut piłeczką palantową –I miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
10.
|
Aleksandra Dębiak, kl.VI
|
Zawody Powiatowe LA- skok w dal- I miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
11.
|
Lidia Pacyna, kl.VI
|
Zawody Powiatowe LA-bieg na 600 m-
II miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
12.
|
Mikołaj Tęcza, kl.VI
|
Zawody Powiatowe LA-bieg na 60 m- II miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
13.
|
Ryszard Kaczorowski, kl.Ib
|
Zawody Powiatowe LA-bieg na 1000 m-
II miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
14.
|
Przemysłąw Rak, kl.IIIa
|
Zawody Powiatowe LA-bieg na 1500 m-
IV miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
15.
|
Piotr Kuczyński, Albert Tęcza, kl.IIIa
|
Zawody powiatowe- tenis stołowy- I miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
16.
|
Zuzanna Halat, Magdalena Białek, kl.IIa, Justyna Pacyna, kl.Ia, Katarzyna Róg, kl.IIb
|
Zawody Powiatowe – sztafeta 4x 100 m-
II miejsce
|
Halina Puzio
|
17.
|
Drużyna dziewcząt Gimnazjum
|
Zawody Powiatowe-piłka koszykowa –
IV miejsce
|
Halina Puzio
|
18.
|
Zuzanna Halat, kl.IIa
|
Zawody powiatowe- indywidualne biegi przełajowe- II miejsce
|
Halina Puzio
|
19.
|
Justyna Pacyna, kl.Ia
|
Zawody powiatowe- indywidualne biegi przełajowe- III miejsce
|
Halina Puzio
|
20.
|
Drużyna dziewcząt SP
|
Zawody powiatowe- piłka ręczna – I miejsce
|
Halina Puzio
Andrzej Szczęch
|
21.
|
Drużyna chłopców SP
|
Zawody powiatowe- piłka ręczna – II miejsce
|
Halina Puzio
Andrzej Szczęch
|
22.
|
Drużyna dziewcząt Gimnazjum
|
Zawody powiatowe- piłka ręczna – I miejsce
|
Halina Puzio
|
23.
|
Drużyna chłopców Gimnazjum
|
Zawody powiatowe- piłka nożna – II miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
24.
|
Drużyna chłopców SP
|
Zawody powiatowe- piłka nożna – II miejsce
|
Andrzej Szczęch
|
25.
|
Zuzanna Halat, kl.IIa
|
Zawody wojewódzkie LA- bieg na 300 m-
V miejsce
|
Halina Puzio
|
26.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
SP
|
Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej kat. młodziczka młodsza w Kraśniku- I miejsce
|
Halina Puzio
|
27.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
Gimnazjum
|
Rozgrywki Ligowe o Mistrzostwo Województwa w kat. juniorka młodsza
w Radomyślu Wielkim- I miejsce
|
Halina Puzio
|
28.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
SP
|
Rozgrywki Ligowe o Mistrzostwo Województwa w kat. młodziczka młodsza
w Dzikowcu – I miejsce
|
Halina Puzio
|
29.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
Gimnazjum
|
Rozgrywki Ligowe o Mistrzostwo Województwa w kat. młodziczka w Dynowie –
I miejsce
|
Halina Puzio
|
30.
|
Drużyna z kl.III SP
|
Igrzyska Młodzieży Szkolnej –konkurs „Baw się z nami”- II miejsce w etapie gminnym, IV w etapie powiatowym
|
Halina Puzio
|
31.
|
Drużyna dziewcząt z SP
|
III Ogólnopolski Turniej „Szczypiorniak na Orlikach” – IX miejsce
|
Halina Puzio
|
32.
|
Drużyna dziewcząt z SP
|
IMS w Piłce Ręcznej – Finał Wojewódzki –
I miejsce
|
Halina Puzio
|
33.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
SP
|
Półfinał Pucharu Polski ZPRP dziewcząt-
II miejsce
|
Halina Puzio
|
34.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
SP
|
Finał Pucharu Polski ZPRP dziewcząt-
XII miejsce
|
Halina Puzio
|
35.
|
Drużyna UKS „Olszynka”
Gimnazjum
|
Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorek Młodszych- IV miejsce
|
Halina Puzio
|