Załączniki do postu:
{files}

Już po raz drugi koordynatorzy projektu "Mały krok dla filmu, duży dla obywatelstwa europejskiego" spotkali się, aby wspólnie omówić najważniejsze zadania w celu jego realizacji. Pierwsze odbyło się na samym początku projektu w Chorwacji,  zaś drugie miało miejsce w Warszawie w dniach 28-30.03. 2019r. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele z Chorwacji: Stojanka Lesicki, Martina Sokac, z Włoch: Francesca De Rugggieri, Giuseppe Di Pinto, z Hiszpanii - Sara Martin Caro - Zapardiel oraz z Polski - Jolanta Serafin.

Podczas tego spotkania poruszona została kwestia organizacji ostatniego spotkania mędzynarodowego uczniów we Włoszech  wraz z festiwalem filmowym oraz sposób i terminy realizacji pozostałych zadań. Główny koordynator projektu p. Stojanka Lesicki z Chorwacji zaprezentowała publikację zawierającą skrót wszystkich warsztatów jakie powstały podczas współpracy krajów parnterskich w czasie trwania projektu. Ponadto przedyskutowano także temat e-publikacji wszystkich warsztatów oraz filmów, jakie mają się pojawić w utworzonej bazie filmowej.

Oprócz intensywnej pracy zagraniczni goście mogli chwilę odpocząć podziwiając piękną stolicę Polski, w szczególności Stare Miasto i Pałac Kultury i Nauki.

Image

Image

Image

Image


Wstawił: Jolanta Serafin, 2019-05-08 14:57